Pet Kuaför Kedi Köpek Traşı ve Bakımı

Ankara Etimesgut Pet Kuaför

Pet Kuaför Kedi Köpek Traşı ve Bakımı

Evcil hayvanlarınız için Etimesgut Veteriner Kliniklerinde bulunan Pet Kuaför hizmetleri donanımlı, hijyen mekanlarda evcil hayvanlarınızın bakımları büyük bir özenle yapılmaktadır.

Kedi ve köpeklerin deri ve tüy sağlığının korunması için düzenli tıraş, banyo ve tarama işlemleriyle bakım yapılmalıdır.Dostlarınızın ve sizin için bu bakımlar önemlidir.

Kedi ve köpeklerinizin Traş ve banyoları herhangi bir anestezi uygulanmadan temiz ve dezenfekte edilmiş ortamlarda güzelce yapılmaktadır.

Etimesgut Veteriner Kliniklerine gelen dostlarınız uzmanlar tarafından Pet Kuaför hizmetleri kapsamında dostlarınızın patileri temizlenir, tırnakları nazikçe kesilir, cildi kontrol edilir, neme ihtiyacı olan ciltleri nemlendirilir.

 

Anestezisiz Kedi Köpek Traşı ve Komple Pet Bakımı

Kedi Köpek Makine Traşı, Makas Traşı, Yıkama-Banyo, Tırnak Kesimi özenle yapılmaktadır.
Dostlarınız için Irkına özel bakım ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

 

Etimesgut Kedi Köpek Makine Traşı

Kedi ve Köpeğiniz için dilerseniz makine traşını seçebilirsiniz.Bildiğiniz gibi tüy dökülme sorunlarında makine traşı tercih edilmekte.Tüyler tercihinize göre kesilir.

Makine traşının tercih edilmesinin diğer bir nedeni ise Yazın o sıcaklarda dostlarınızın ferahlamısı konusunda onlara yardımcı olunabilir.

 

Veteriner Kliniği Sahibi İseniz,

Bu sayfada benim kliniğimde olmalı diyorsanız;

Klinik eklemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Etimesgut Kedi Köpek Makas Traşı

Kedi ve Köpeğiniz için dilerseniz makas traşınıda seçebilirsiniz.Makine traşına nazaran tüyler uzun bırakılmaktadır.Tercihinize göre tüylerin estetik kesimleri yapılmaktadır.

 

Sizde en iyi ve konforlu şartlarda bu hizmetleri alabilirsiniz.

 

Ankara Pet Kuaför Fiyatları değişiklik göstermektedir.Zaman zaman özel kampanyalar düzenlemekteler.Sizlerde en uygun fiyatlarla Pet Kuaför, Ucuz Kedi, Köpek Traşı ve Bakımı hizmeti alabilirsiniz.Randevu alırken mutlaka fiyat bilgisini sorunuz.Size en yakın ve en uygun yeri seçerek dostlarınızı götürebilirsiniz.

Ankara nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren  Pet Kuaförleri Kedi Köpek Traşı ve Bakımı yapan  veteriner klinikleri bilgisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.