Etimesgut Nöbetçi Veteriner

 

Ankara Etimesgut Nöbetçi Veteriner

 

Etimesgut veteriner klinikleri sizlere ve dostlarınıza haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedirler.Uzman veterinerler tarafından evcil hayvanlarınız muayene edilmekte.Acil durumlarına göre çağa uygun teknolijik imkanlar kullanılmaktadır.Evcil hayvanınızdaki hiçbir olan dışı durumu göz ardı edilmeden veteriner hekimine başvuru yapılmalıdır.

 

Etimesgut Veteriner, Haftanın 7 günü, 24 saat acil veterinerlik hizmetini sadece Etimesgut, Eryaman, Elvanket ve Bağlıca da değil Ankara genelinde  hayvan sahiplerine sunmaktalardır.

Acil Servis hizmetinden sizlerde faydalanabilirsiniz.Acil durumlarda ve hastalıklarda hiç zaman kaybetmeyin.Yapmanız gereken şey veteriner kliniğiyle hemen iletişime geçmeniz.

Acil servisde dostlarınız uzman bir hekim tarafından muayene edilir. Hastalık  ve acil müdale durumuna göre röntgen, ultrasonografi, laboratuvar gibi  gereken tüm hizmetler Etimesgut Veteriner tarafından sunulur. Laboratuvar ve görüntüleme destekleriyle zaman kaybedilmez.Travmalarda sıklıkla kullandığı Bilgisayarlı Tomografi ile beyin kanamaları ve ödemleri, akciğer kanamaları, iç kanamalar ve özellikle kafa travmalarındaki kırıkların yeri tespit edilerek erken müdahale edilemesi sağlanır.

Acil Etimesgut Veterinere götürmek sizlerinde bildiği gibi  bazı durumlar var.(Araba çarpması, Binadan  veya belli bir yüksekten yere düşmesi, Nefes almada görülen zorluk, Vücut sıcaklığının yükselmesi, Ani nöbetler, Zehirlenme durumları, Yanık, İç organların görünmesi, Kanın fışkırması, ısı düşüklüğü, Şok ve bilinç kaybı, doğmla ilgili problemler, kusma ve ishal durumları, idrar ve dışkılamada sorunlar , vb.) Sizler illaki bu durumları beklemeyin kedinizde, köpeğinizde veya diğer evcil hayvanlarınızda kafanıza takılan ne var ise, durumlarında rutinin dışında bir durum var ise mutlaka  veteriner hekiminize başvurun.

 

Veteriner klinikleri, Ankara genelinde Nöbetçi Veterinerlik hizmeti sunmaktadır.Yapmanız gereken şey size en yakın veteriner kliniğini bulmak.