Etimesgut Veteriner Kliniği Bul!

Etimesgut Veteriner Kliniği Bul

Etimesgut Veteriner Kliniği Bul

Etimesgut Veteriner Klinikleri, evcil hayvanlarınızın muayenelerinin yapıldığı, ihtiyaç duyulan sağlık, eğitim, beslenme ve tuvalet alışkanlıkları olmak üzere aklınıza takılan ne var ise sıcak bir aile ortamında, evcil hayvanlarınızla ilgili A dan Z ye destek ve yıllar içerinden edilinen tecrübelerin evcil hayvan sahipleriyle paylaşıldığı tam donanımlı ve ileri teknoloji muayene ve tedavi alet ekipmanları bulunan kliniklerdir.

 

Etimesgut Veteriner Klinikleri tam donanımlı ve ileri teknoloji alet ekipmanlarla hem Etimesgut ilçesinde hem de Ankara nın diğer ilçelerinden gelen evcil hayvan sahiplerine gereken önemi ve özeni göstererek hayvanlarınızın bakımı ve muayenelerinin en iyi şeklilde yapılmasını sağlarlar.

Ankara nın hızla büyüyen gelişen ilçelerinden biri olan Etimesgut Veterinerlik konusunda oldukça ileri seviyelerdedir. Etimesgut dışındaki diğer ilçelerden evcil hayvan muayeneleri için gelen hayvan sahiplerinin sayısı her geçen gün artış göstermektedir.Etimesgut Veteriner Kliniklerinin bu başarısı yeniliklere açık olarak çok hızlı geçiş yaparak ve bu yeniliklere kısa sürede uyum sağlamalarıdır.

 

Veteriner Kliniği Sahibi İseniz,

Bu sayfada benim kliniğimde olmalı diyorsanız;

Klinik eklemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Etimesgut Veterinerleri, Ankara genelindeki başarılı veterinerler sıralaması yapıldığında ön sıralarda yer almaktadır.Başarı alanında uzman veterinelerin çalıştığı teknolojiye uyumlu tam donanımlı, evcil hayvan dostu, temiz ve steril veteriner klinikleriyle birleşince ortaya çıkmaktadır.

 

Etimesgut Veteriner Kliniği 7/24 Acil Servis

Etimesgut Veteriner Kliniği 7/24 Acil Servis

Ankara Etimesgut Nöbetçi Veteriner

Etimesgut Veteriner Klinikleri sizlere ve dostlarınıza haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedirler.Uzman veterinerler tarafından evcil hayvanlarınız muayene edilmekte.Acil durumlarına göre çağa uygun teknolijik imkanlar kullanılmaktadır.Evcil hayvanınızdaki hiçbir olan dışı durumu göz ardı edilmeden veteriner hekimine başvuru yapılmalıdır.

Veteriner klinikleri, Ankara genelinde Nöbetçi Veterinerlik Hizmeti sunmaktadır.Yapmanız gereken şey size en yakın veteriner kliniğini bulmak.

 

Etimesgut Veteriner Adresleri

Veteriner klinikleri, kedi köpek başta olmak üzere evcil hayvanlarınız için  olmazsa olmaz yerlerdir.
Temiz, ferah, huzurlu kliniklerde tecrübeli veterinerlerle birlikte gerekli müdaleler yapılmaktadır.
En güncel veteriner adreslerine ulaşmada zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir.Sizlerde bulunduğunuz adres/konum göre İhtiyacınız olan, En yakın veteriner kliniği bulabilirsiniz. Bulunduğunuz konum neresi? Eryaman mı? Bağlıca mı? Etimesgut Merkez mi? Yoksa Ahi Mesut Mahallesi mi? Yapmanız gereken şey konumunuza en yakın yeri seçmek.

 

 

Etimesgut Veteriner Klinikleri

Evcil Hayvanlarınız için bir çok hizmet sunulmaktadır.

Etimesgut Veteriner Klinikleri, 7 gün 24 saat Hayvan sağlığı hizmeti ve nöbetçi veteriner hizmetlerini

  • Eryaman, Bağlıca, Elvankent, Yapracık, Ümitköy, Çayyolu, Fatih, Sincan, Batıkent, Yenimahalle, Koru gibi semt ve ilçelerin
  • 30 Ağustos Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağıyurtçu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi, Balıkuyumcu Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fatih Sultan Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Göksu Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Süvari Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Şehitali Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yukarıyurtçu Mahallesindeki hayvan severlere ve minik dostlarımıza sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Etimesgut Veteriner Kliniklerinde, 7 gün 24 saat bütün dostlarımıza ayrım gözetmeksizin en hassas ilgi ve kalitede hizmet verilmektedir. Etimesgut Veteriner  Hekimleri içinde bulunduğumuz çağın gelişmelerini katıldığı yurt içi ve yurt dışında ki seminer ve kongreler ile en güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini öğrenmek için sıkı bir şekilde takip ederek ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.Etimesgut Veteriner Kliniklerinin adres/ konum bilgisine ulaşmak için tıklayın! Etimesgut Veterinerlerinde ki Ücretlendirme için burayı tıklayın!

 

 

Ankara Etimesgut Veteriner Genel Cerrahi

Etimesgut Veteriner Kliniklerinde evcil hayvanlarınız için güvenli ve başarılı ameliyat yapmak için teknolojik donanıma sahiptirler. Cerrahi durumundaki evcil hayvanlarınızın her biri prosedürü sırasında yakından takip edilmekte ve hayvanlarınızın ameliyat öncesi, ameliyatı esnasında ve sonrasında olabildiğince konforlu, rahat olmasını sağlamak ve acı çekmelerini önlemek veya en aza indirmek için aktif bir şekilde ağrı yönetimi yapılmakdatır. Etimesgut Veteriner Klinikleri ekibi istikrar ve titizlikle her bir evcil hayvan için en iyisini sunmayı hedefler ve sağlamaya çalışmaktadırlar.

Etimesgut Veterinerleri cerrahi alanında ileri teknik ve çağımıza uygun teknolojiler kullanarak her türlü yumuşak doku cerrahisi, tümör, fıtık gibi operasyonları başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Yapılan başlıca yumuşak doku operasyonları: Göz, kulak, boğaz, burun, mide, bağırsak, karaciğer, böbrek, idrar kesesi, idrar yolu, kısırlaştırma, sezaryen, meme tümörleri, anal kese vb. uygulamaları.

Ankara Etimesgut Veteriner Genel Cerrahi Evcil hayvanlarınız her operasyon öncesi güvenli ameliyat için gereken anestezi öncesi laboratuvar çalışmaları rutin olarak yapılmakta ve en uygun anestezi seçilebilmektedir. Operasyon öncesinde yapılan değerlendirmelerede uygun olmayan hayvanların tespiti durumunda operasyonun ertelenmesi ya da iptal edilmesi durumları söz konusu olabilmektedir.

Etimesgut Veteriner Klinikleri

Etimesgut Veteriner Klinikleri

Eryaman Veteriner Klinikleri

Eryaman Veteriner Klinikleri

Bağlıca Veteriner Klinikleri

Bağlıca Veteriner Klinikleri

Elvankent Veteriner Klinikleri

Elvankent Veteriner Klinikleri