Etimesgut Veteriner Kliniği 7/24 Acil Servis

Etimesgut Veteriner Kliniği 7/24 Acil Servis

Etimesgut Veteriner Kliniği 7/24 Acil Servis

Etimesgut Veteriner Klinikleri, Haftanın 7 günü, 24 saat acil veterinerlik hizmetini sadece Etimesgut, Eryaman, Elvanket ve Bağlıca da değil Ankara genelinde  hayvan sahiplerine sunmaktalardır.

Acil Servis hizmetinden sizlerde faydalanabilirsiniz.Acil durumlarda ve hastalıklarda hiç zaman kaybetmeyin.Yapmanız gereken şey veteriner kliniğiyle hemen iletişime geçmeniz.

Acil servisde dostlarınız uzman bir hekim tarafından muayene edilir. Hastalık  ve acil müdale durumuna göre röntgen, ultrasonografi, laboratuvar gibi  gereken tüm hizmetler Etimesgut Veteriner Klinikleri tarafından sunulur. Laboratuvar ve görüntüleme destekleriyle zaman kaybedilmez.Travmalarda sıklıkla kullandığı Bilgisayarlı Tomografi ile beyin kanamaları ve ödemleri, akciğer kanamaları, iç kanamalar ve özellikle kafa travmalarındaki kırıkların yeri tespit edilerek erken müdahale edilemesi sağlanır.

 

 

Veteriner Kliniği Sahibi İseniz,

Bu sayfada benim kliniğimde olmalı diyorsanız;

Klinik eklemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Acil Etimesgut Veterinere götürmek sizlerinde bildiği gibi  bazı durumlar var.(Araba çarpması, Binadan  veya belli bir yüksekten yere düşmesi, Nefes almada görülen zorluk, Vücut sıcaklığının yükselmesi, Ani nöbetler, Zehirlenme durumları, Yanık, İç organların görünmesi, Kanın fışkırması, ısı düşüklüğü, Şok ve bilinç kaybı, doğmla ilgili problemler, kusma ve ishal durumları, idrar ve dışkılamada sorunlar , vb.) Sizler illaki bu durumları beklemeyin kedinizde, köpeğinizde veya diğer evcil hayvanlarınızda kafanıza takılan ne var ise, durumlarında rutinin dışında bir durum var ise mutlaka  veteriner hekiminize başvurun.

 

 

Etimesgut Nöbetçi Veteriner

Etimesgut Nöbetçi Veteriner

 

Eryaman Nöbetçi Veteriner

Eryaman Nöbetçi Veteriner

 

Bağlıca Nöbetçi Veteriner

Bağlıca Nöbetçi Veteriner

 

Elvankent Nöbetçi Veteriner

Elvankent Nöbetçi Veteriner