Eryaman Pet Kuaför Kedi Köpek Traşı ve Bakımı

Eryaman Pet Kuaför Kedi Köpek Traşı ve Bakımı

Evcil hayvanlarınız için Eryaman Veteriner Kliniklerinde bulunan Pet Kuaför hizmetleri alanında uzman kişiler tarafından donanımlı ve hijyen mekanlarda evcil hayvanlarınızın bakımları özenle yapılmaktadır.

Bildiğiniz gibi Kedi ve köpeklerin deri ve tüy sağlığının korunması için düzenli tıraş, banyo ve tarama işlemleriyle bakım yapılması gerekmektedir.Dostlarınız için bu bakımlar önemlidir.

Kedi ve köpeklerinizin Traş ve banyoları herhangi bir anestezi uygulanmadan temiz ve dezenfekte edilmiş ortamlarda yapılmaktadır.

Eryaman Veteriner Kliniklerine gelen dostlarınız uzmanlar tarafından Pet Kuaför hizmetleri kapsamında dostlarınızın patileri temizlenir, tırnakları nazikçe kesilir, cildi kontrol edilir, neme ihtiyacı olan ciltleri nemlendirilir.

 

Eryaman Anestezisiz Kedi Köpek Traşı ve Komple Pet Bakımı

Kedi Köpek Makine Traşı, Makas Traşı, Yıkama-Banyo, Tırnak Kesimi özenle yapılmaktadır.
Evcil hayvanlarınıza Irkına özel bakım ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

 

Eryaman Kedi Köpek Makine Traşı

Kedi ve Köpeğiniz için dilerseniz makine traşını seçebilirsiniz.Herkesin bildiği gibi tüy dökülme sorunlarında makine traşı tercih edilmekte.Tüyler tercihinize göre kesilmektedir.
Makine traşının tercih edilmesinin diğer bir nedeni ise Yazın o sıcaklarda evcil hayvanınızın ferahlamısı konusunda onlara yardımcı olunabilir

Veteriner Kliniği Sahibi İseniz,

Bu sayfada benim kliniğimde olmalı diyorsanız;

Klinik eklemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Eryaman Kedi Köpek Makas Traşı

Kedi ve Köpeğiniz için dilerseniz makas traşınıda seçebilirsiniz.Makine traşına nazaran tüyler uzun bırakılmaktadır.Tercihinize göre tüylerin estetik kesimleri yapılmaktadır.

 

Sizde en iyi ve konforlu şartlarda bu hizmetleri Eryaman Veteriner Kliniklerinde alabilirsiniz.

 

Ankara Eryaman Pet Kuaför Fiyatları değişiklik göstermektedir.Özel kampanyalar ve indirimler yapılmaktadır.Sizlerde en uygun fiyatlarla Pet Kuaför, Ucuz Kedi, Köpek Traşı ve Bakımı hizmeti alabilirsiniz.Randevu alırken mutlaka fiyat bilgisini sorunuz.Size en yakın ve en uygun yeri seçerek evcil hayvanlarınızı götürebilirsiniz.

Ankara nın Etimesgut ilçesinde Eryaman Bölgesinde hizmet veren  Pet Kuaförleri Kedi Köpek Traşı ve Bakımı yapan  veteriner klinikleri bilgisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.