Bağlıca Veteriner

Bağlıca Veteriner Klinikleri

Bağlıca Veteriner

Bağlıca Veteriner Ankara nın Etimesgut ilçesinin yeni gelişmekte olan bölgesi Bağlıca da hizmet vermektedir.Sizlerde Bağlıca ve çevresinde iseniz bu nesih , güzel, aile ortamındaki veteriner kliniklerinden faydalanabilirsiniz.Evcil hayvanlarınız bizim için çok değerli.

Bağlıca Veteriner Kliniklerine gelen her bir evcil hayvanınız uzman veteriner hekimler tarafından ön muayeneleri yapılır.Tanı konulur ve süreçleri sıkı bir takibe alınır.Süreç gereği ne yapılması gerekiyorsa büyük bir titizlikle uzman veterinerler tarafından uygulanır.

Bağlıca Veteriner Sağlık Merkezine daha önce gelen ve kayıt altına alınan kedi ve köpeklerinizin aşı ve rutin kontrolleri sizlere randevu saatinizden önce hatırlatmada bulunulur.Böylelikle randevuyu unutma ve kaçırma sorunu ortadan kalmış olur.Sadece kedi ve köpekleriniz için anlaşılmasın veteriner kliniklerinde tüm evcil hayvanlarınız  için hizmet verilmektedir.

 

 

Veteriner Kliniği Sahibi İseniz,

Bu sayfada benim kliniğimde olmalı diyorsanız;

Klinik eklemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bağlıca Veteriner Klinikleri

Bağlıca Veteriner Kliniklerinde 7 gün 24 Saat Acil Servis Hizmetleri olmak üzere;

Koruyucu Hekimlik, Görüntüleme Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Doğum ve Jinekoloji, Dahiliye, Göz Muayenesi, Cerrahi Ortopedi, Eğitim ve Pansiyon, Evde Bakım ve Muayene, Pet Kuaför, Pet Shop Ürünleriyle sizlerin hizmetinde.

Ankara Bağlıca Veteriner Klinikleri telefon numaraları, adres, fotoğraf ve daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz